Sektörler

Her Sektöre Web Sitesi

Sektörünüz ne olursa olsun, İnternette var olmanıza yardımcı olacağız.

Managed IT Services for your industry

Çeşitli sektörlerdeki işletmelerin Web ihtiyaçlarına hizmet veren 12 yılı aşkın deneyime sahibiz. Deneyimimiz, sektörünüzün özelliklerini anlamamıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir WEB stratejisi geliştirmemize olanak sağlar.

Cadde Creative olarak, kuruluşunuzu ve faaliyet gösterdiğiniz pazarı doğru bir şekilde anlamak için gereken benzersiz, sektöre özel deneyimi bir araya getirmek için çok çalışıyoruz.

Sektörünüze Özel Web Siteniz Olsun!

Sektör Uyumluluğu

Sürekli gelişen endüstri uyumluluğu ve düzenleme ihtiyaçları vardır. Onlarla buluşuyor musun? Sağlık, hukuki, finansal: Zamandan ve stresten tasarruf etmenizi sağlayacak uyumluluk deneyimine sahibiz.

Sektör Güvenliği

Birçok endüstri, sektöre özel uygulamalar kullanır. Ekibimiz Sage, Quickbooks, ERP sistemleri ve daha fazlası gibi uygulamaları yapılandırma, güncelleme ve sorunlarını giderme deneyimine sahiptir.

Sektör Uygulamaları

Siber saldırılar küçük işletmeleri düzenli olarak vuruyor ve bazı endüstriler diğerlerinden daha büyük risk altında. Siber güvenlik tekliflerimiz işletmenizin korunmasını sağlar.

Bağlantı Kurun

Kapsamlı Digital Çözümleriniz İçin İletişim Kurun

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız;
Nasıl Olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz.

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz.

3

Bir teklif hazırlıyoruz.

Bizimle İletişim Kurun