Hakkımızda

Mükemmelliği sunmaya adanmış

Herkesin bir hikayesi var. İşte bizimki.

Başlangıç

The Tecnologia journey began in 1995 when two college friends, John Salivan and Kris Klopperman got together and started selling computers and engineering calculators.

Misyon

At Tecnologia, we’re on a mission to bring together the personal service of local IT providers with the power of a national network. We believe that’s simpler than it sounds. Our offices offer high-touch IT services that clients love from highly experienced local team members.

Biz küreseliz

Our national network allows us to offer best-in-class services like dedicated vCIOs, specialized security and compliance advisory services, a 24/7 help desk, and more.
Neden Biz?

İş dünyasının kaotik olabileceğini biliyoruz. İşte biz de burada devreye giriyoruz. Karışıma çok ihtiyaç duyulan dengeyi eklemeye odaklandık. Bunu müşterilerimizle gerçek ortaklıklar kurarak başarıyoruz. Bizimle çalıştığınızda, sorunlarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ekiple çalışıyorsunuz. Kaosun ortasında düzeni bulmanıza yardımcı olacağız.

Temel değerlerimiz

Kültürümüz, bizi rakiplerimizden ayıran beş temel özellik etrafında inşa edilmiştir.

Tutkulu

Üstün bir deneyim sunma konusunda son derece heyecanlıyız.

Saygılı

Zor durumlarda bile birbirimize karşı kibar ve nazikiz.

Mülkiyet

İşimizi yapma ve ortak bir hedef doğrultusunda çalışma gücüne sahibiz.

Birleşik

Bir ekip olarak çalışıyoruz ve kusursuz bir deneyim yaratmak için birbirimize güveniyoruz.

Tecrübeye dayalı bir ekip

Sınıfının en iyisi hizmet ve teknik becerilere sahip canlı bir ekibi bir araya getirerek ağımızı ulusal düzeyde oluşturmaya devam ediyoruz. 

Beraber daha iyi

İşin önemli olduğunu biliyoruz ama oyun da öyle! Tüm ortaklıklarımıza saygı duyuyoruz ve kritik sorunları çözen ve aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakan eğlenceli yollarla meşgul olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

İşimizi seviyoruz ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz. Hayat her dakikanın tadını çıkarmamak için çok kısa!

Bağlantı Kurun

Kapsamlı Digital Çözümleriniz İçin İletişim Kurun

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız;
Nasıl Olacak?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz.

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı yapıyoruz.

3

Bir teklif hazırlıyoruz.

Bizimle İletişim Kurun